Hakkımızda


CPF Dijital Ofis Ürünleri LTD. ŞTİ 1999 yılında kurulmuştur. Gestetner Türkiye Distribütörü ve EPSON Solutions+ Partner olarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir. CPF  kısa sürede,  yapılandırmış olduğu Türkiye'nin tüm illerini kapsayacak 100'ü aşkın bayi ağı ile ürünlerini pazarlayan ve servis hizmetleri sunan sektörün güçlü şirketleri arasına girmeyi başarmıştır. Etkili bayi ağının yanı sıra, Direk Satışlar Departmanı da kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarını belirleyip, optimum çalışma koşullarını değerlendirerek en uygun kombinasyon ve teklifi hazırlayıp çözüm ortağı olarak müşteri odaklı çalışmalarını yürütmektedir. Satış ve servis hizmetlerini sunmada bayi yapısına ve Kurumsal Müşteri ihtiyaçlarını gidermeye özen gösteren CPF,  aynı zamanda Anadolu'nun yerel şirketleri ile de  çalışmaya önem vererek istihdam yaratılmasını ve çalışma azmine yardımcı olmayı sosyal bir sorumluluk olarak kabul etmiştir. 


CPF tüm faaliyetlerinde, orjinal malzeme kullanımından taviz vermeyerek, çevre duyarlılığını ve sorunsuz hizmeti  "Ana çalışma prensibi" olarak benimsemiştir. Ofis otomasyonu sektöründe yazılım mühendisliğinin gelişerek gittikçe daha önemli bir konum kazanması nedeniyle CPF, SAFEQ Türkiye Distribütörlüğünü de alarak proje bazlı çalışmalarına güç kazandırmıştır.

 

Vizyonumuz

Gelişmiş teknolojik ürün yelpazesi ve kaliteli teknik servisimiz ile müşterilerimizin doküman yönetimini optimum düzeyde gerçekleştirmeleri için gerekli katkıyı sağlamaktır.

 

Misyonumuz

 

Deneyimli ve özverili çalışanlarımız ile müşterilerimize yönelik en iyi cihaz ve program desteği sunmak, cihazların etkili kullanımı hakkında bilgilendirmek, şirketimiz ve müşterilerimiz arasındaki iş akışını maksimum derecede geliştirerek maliyet azaltıcı çözümleri belirleyip uygulatmaktır.

 

 

Değerlerimiz

 

Doğruluk 
Kişisel ve iş ilişkilerimizde her zaman dürüstlüğü, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı ön planda tutarız. 

Müşteri Odaklılık

Tüm müşterilerimize değer verir, onların ihtiyaçlarını anlamaya çalışırız. 
 

Proaktif Olmak 
Sorunlar ortaya çıkmadan, nedenlerini tespit edip, gerekli önlemleri alırız.

 

Takım Ruhu 
Takım olarak başarıyı yakalamak için birbirimizi anlamaya çalışır ve yardım ederiz. 

Çevreye Saygı

Tüm faaliyetlerimizde çevreye ve doğaya zarar vermeden çalışmak en önemli prensiplerimizdendir.