Yenilikçi ve Çevre Dostu Çözümlerle
Geleceğe Yön Veriyoruz!

CPF olarak, 1999 yılından bu yana müşterilerimize sunduğumuz hizmetler aracılığıyla, teknoloji ve inovasyonun gücünü kullanarak görüntüleme ve baskılama ürünleri alanında çözümler sunmaktayız. İşlerinizi daha hızlı, daha verimli, daha kaliteli ve daha sıkı kontrol altında tutmanızı sağlayarak, iş süreçlerinizi optimize etmenize, kağıt tüketimini azaltmanıza ve enerji maliyetlerini düşürmenize yardımcı olurken aynı zamanda çevreye duyarlı bir vizyon izlemekteyiz.

CPF, kurumsal müşterilere odaklanan direk satış departmanı ve Türkiye genelinde 100'ü aşkın bayi bağlantısı ile güçlü bir ağa sahiptir. Müşteri memnuniyetini esas alarak, Anadolu'nun yerel şirketleriyle işbirliği yaparak hizmet bilincimizi sürdürüyoruz. Orijinal malzeme kullanımına büyük önem veriyor ve çevre duyarlılığını işimizin temel prensibi olarak benimsiyoruz. Ofis otomasyonu sektöründeki yazılım mühendisliğinin önemini göz önünde bulundurarak, doküman yazılımları alanında SAFEQ Türkiye Distribütörlüğü'nü üstlenerek projelerimize güç kattık.

Müşteri odaklı yaklaşımımız ve sürekli yenilikçi çözümlerle sektördeki liderliğimizi sürdürmeyi ve her zaman bir adım önde olmayı amaçlıyoruz.

İş süreçlerinizin dijital dönüşümünde sizlere eşlik etmek ve sizi geleceğin iş dünyasına hazırlamak için buradayız.