Yazılımlar

Umango Convert & Extract


Basılı halde size ulaşan dokümanlarınızın elektronik olarak doküman yönetim sistemlerine entegre edilmesi ve istenildiğinde kolayca bulunabilmesi için kolay ayar yapılıp, kolayca kullanılabilen Umango çözümümüzü hizmetinize sunuyoruz.


-          Umango server tabanlı kolayca kurulup, kolayca kullanılabilen ve sisteminizdeki çok fonksiyonlu fotokopi makineleri ile çalışabilen bir yazılımdır.

-          Umango Gestetner markalı çok fonksiyonlu fotokopi makineleri ile çalışabildiği gibi diğer marka ve model tarayıcı ile sorunsuz olarak çalışabilmektedir.

-          Umango nun çalışması için özel bir server yatırımı gerekmez. Windows 7 veya üzeri her tür işletim sistemi ile çalışan bir PC üzerinde çalışabilir.

-          Umango Dokümanlarınızı içeriğinde arama yapabilecek PDF dosyaları haline getirerek, bu dosyaları dileğiniz bir network klasöründe saklar. İstediğinizde dosya içeriğinde arama yapabilirsiniz.

-          Umango tarama işlemi sırasında okuduğu bilgiler ile sizin düzenleyebildiğiniz indeksler oluşturup (müşteri no, müşteri adı v.b), çok fazla dosyanın bulunduğu bir klasörde aradığınız dosyaya kolayca ulaşmanızı sağlar

-          Umango dokümanlar üzerindeki 1D veya 3D barkodları okuyarak, dokümanların isimlerini bu içeriğe göre değiştirip doküman yönetim yazılımına gönderebilir. Böylece gelen faturalar, irsaliyeler gibi önemli dokümanları direk olarak cari kayıtlarınızla entegre edebilirsiniz.

 

Umango tarama ve arşivleme çözümümüz ile ilgili lütfen bizimle bağlantı kurunuz.