Haber ve Duyurular

Epson OmniLink POS Cihazları ile Restoranların Yoğun Online Siparişlerine Çözüm Oluyor

Epson, OmniLink POS Cihazı ile Restoranların Yoğun Online Siparişlerini Tek Noktada Toplayan Çözümler Sunar

Restoranlar iş ve gelir elde etmenin ek yollarını aramaya devam ederken, Epson restoranların artan tüketici teslimat talebinden yararlanmasına yardımcı olan çözümler sunuyor. Çevrimiçi sipariş yönetimi yazılımları, mobil siparişleri çevrimiçi sipariş hizmetlerinde birleştirir ve bunları tek bir yazıcıya göndererek çok kanallı sipariş ve teslimat sağlar. Bu yazılımlar ayrıca, restoranların mevcut alanlarından yalnızca dağıtım yapan popüler markaları sunmalarına olanak tanıyan, sanal restoran markalarının pazarlarını da da işletiyor. Bu yazılım çözümleri ile, restoranların fiziksel ve sanal mutfak siparişlerini tek bir basit sistem üzerinden yazdırmasına olanak tanıyan Epson OmniLink® TM-T88VI satış noktası yazıcısını içerir.

Ordermark CEO'su Alex Canter, "Epson OmniLink POS yazıcısı güvenilir ve sağlam - mutfaktaki sıcağa dayanabileceğini bildiğimiz bir yazıcı," dedi. "Amacımız, restoranlarla ortaklık yaparak, daha fazla müşteriye ulaşmalarına ve sadece hayatta kalmalarına değil aynı zamanda gelişmelerine yardımcı olacak yenilikçi ürünler ve hizmetler sağlamaktır. Epson makbuz yazıcısını online sipariş yönetimi çözümümüzün ve yalnızca teslimat markalarının bir parçası olarak sunarak, restoranlar çevrimiçi sipariş gerçekleştirme işlemlerini destekleyen güvenilir bir yazıcıya sahip olduklarından emin olabilirler. "

OmniLink TM-T88VI, şimdi ve gelecekte restoran ihtiyaçlarını karşılamak için çoklu arabirim bağlantısına sahiptir. Dahili Ethernet ve USB'nin yanı sıra Bluetooth® ve kablosuz seçenekleriyle TM-T88VI, PC-POS, mobil POS ve bulut tabanlı POS'u destekler. Restoranlar, Epson'un ePOS ™ Baskı Teknolojisini kullanarak web tabanlı uygulamalardan yazdırabilir veya çevrimiçi sipariş için Sunucudan Doğrudan Yazdırma kullanabilir. Yerleşik bulut işlevi, restoranların OmniLink Satıcı Hizmetleri ile türünün en iyisi POS uygulamalarından yararlanmasına ve uzaktan ürün yazılımı yükseltmeleri gerçekleştirmesine olanak tanır. Epson'un işaret desteği, dağıtılmış yakınlığa dayalı baskı sağlar1 ve NFC, tablet bağlantısı ve yazıcı seçimi için Bluetooth eşleştirmesine olanak tanır.

<strong class=Epson OmniLink POS Cihazı" src="https://www.cpf.com.tr/img/Epson_OmniLink_POS_Cihaz__305;__1342211642021_.jpg" style="border:0px solid;margin:0px;" />