Haber ve Duyurular

Epson EpiqVision Projektörler ile Kullanıcılara Yeni Bir Deneyim Sunuyor


Yerleşik Android TV, Yamaha sesi ve kablosuz bağlantı özelliklerine sahip Epson EpiqVision EF12 Lazer Projektörü, size kesintisiz erişim sağlar.

Dünya çapında bir numaralı projektör üreticisi olan Epson, Epson EpiqVision ™ serisine, yerleşik Android TV ™ seçenekleri ve Epson'un gelişmiş lazer dizi projeksiyon teknolojisi ile birleştirilmiş Yamaha özel sesi dahil olmak üzere yeni eklentileri açıkladı. Yeni Epson EpiqVision Ultra LS300 ve Epson EpiqVision Mini EF12 Akıllı Akış Lazer Projektörleri, ofiste, evde veya dışarıda neredeyse her yerde kolay bir görüntüleme deneyimi sunar.

Epson America, Inc. üst düzey ürün yöneticisi Rodrigo Catalan, "Epson EpiqVision ile doğrudan akışı getiriyoruz EF12 ve LS300 ile kullanıcılar, büyük, parlak, güzel içerikleri kutudan çıkardıkları gibi yayınlayarak daha önce hiç olmadığı kadar sevdikleri programların, filmlerin ve sporların keyfini çıkarabilirler. Önceden televizyon vardı ve şimdi Epson EpiqVision var . "

Epson EpiqVision Mini EF12 Lazer Projektör

Kompakt ve güçlü. Epson EpiqVision Mini EF12, neredeyse her yerde 3,5 metreye kadar ekran deneyimi sunar. Kolay taşınabilir EF12, Epson'un MicroLaser çoklu dizi teknolojisi ile donatılmıştır. Otomatik görüntü kayması ve basit bir kullanıcı arayüzü sunar. Açıldığı ve Wi-Fi'ye bağlandığı anda anında akış için tasarlanan EF12, otomatik odak düzeltme ve yerleşik Android TV'ye sahiptir. İster en sevdiğiniz TV şovlarını art arda izleyin ister Zoom toplantılarını yansıtın, Epson EpiqVision Mini serisi hemen hemen her içeriği etkileyici bir deneyime dönüştürebilir.

Yamaha'dan Dahili Bluetooth Audiophile Hoparlör Sistemi

Epson, en iyi ses deneyimini sunmak için Yamaha ile ortaklık kurdu. Yamaha, Epson'un EpiqVision LS300 ve Epson EpiqVision Mini EF12'ye özel, Dolby Audio özellikli ses sistemlerini, özel üst düzey ses sistemlerine rakip olan gerçek bir audiophile performansı sunmak için tasarladı. Özel olarak tasarlanmış sistem, ayrı bir amplifikatörden güç alan ve Yamaha'nın en yeni AudioEngine ™ DSP ve Dolby Digital teknolojileri kullanılarak ayarlanan üst düzey Yamaha sürücüleri ve / veya özel woofer içerir.

_949222012021_