Haber ve Duyurular

Epson, Kurumsal Mürekkep Püskürtmeli Baskı Serisini Üç Yeni Renkli A3 Çok Fonksiyonlu Sabit Kafa Yazıcıyla Güçlendiriyor

Yeni Epson WorkForce Enterprise WF-C21000, WF-C20750 ve WF-C20600 ile İş Ortaklarınaza Genişletilmiş Çözüm Seti Sağlayın

Epson bugün üç yeni renkli çok işlevli satır başı yazıcı olan Epson WorkForce® Enterprise WF-C21000, WF-C20750 ve WF-C20600'ü duyurdu. Yeni nesil WorkForce Enterprise baskı portföyü, orta ila yüksek hacimli (60 ISO ppm, 75 ISO ppm ve 100 ISO ppm † (siyah / renkli) kapsamaktadır - çeşitli iş baskı gereksinimlerini karşılamak için iş ortaklarına güvenilir, uygun maliyetli renkli ofis baskı çözümleri paketi sağlar.

Epson'un PrecisionCore Heat-Free Technology ™ ile geleneksel ofis baskısını kesintiye uğratan WF-C21000, WF-C20750 ve WF-C20600, sınıflarında en düşük güç tüketimini sunar ve daha az değiştirilebilir parçayla daha az müdahale gerektirir. Yeni WorkForce Enterprise renkli MFP'ler, baskı iş akışlarını iyileştirmek ve işletmelerin yazıcıları değil, işi yönetmeye odaklanmalarını sağlamak için olağanüstü güvenilirlik, otomatik algılamalı Püskürtme Ucu Doğrulama Teknolojisi, hızlı ilk sayfa çıkışı ve eksiksiz bir gelişmiş güvenlik özellikleri paketi sunar.

Epson America ticari satış ve pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı Mark Matthews, "Yeni nesil kurumsal baskı serisinin piyasaya sürülmesi, Epson'un iş ortaklarına geleceğe hazır işleri şekillendirmek için ofis baskı çözümleri sağlama konusundaki kararlılığının yanı sıra büyük gelir potansiyeli sağlama taahhüdünü gösteriyor," dedi. "Epson'un Isısız Teknolojisi ile, WF-C21000, WF-C20750 ve WF-C20600, çalışma grubu baskı üretkenliğinde devrim yaratırken ve yüksek kaliteli renkli baskılar üretirken kurumsal ofislerin verimlilik ve çok yönlülük ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı."

Güçlü sonlandırma seçenekleri ve selefinin sonlandırma hızlarını iki katına çıkaran gelişmiş profesyonel zımba sonlandırıcı, zımbalama, istifleme ve delik delme özelliklerine sahipken, yeni profesyonel kitapçık sonlandırıcı, profesyonel zımbalayıcı sonlandırıcı özelliklerinin yanı sıra kitapçık oluşturma özelliğini de içerir.

Yeni WF-C21000, WF-C20750 ve WF-C20600, endüstri lideri üçüncü taraf çözümlerle uyumludur ve Kofax ve PaperCut ™ dahil ortak çözümlerle sorunsuz iş akışı entegrasyonu için Epson Open Platform'u destekler. Kullanıcılar, Chrome ve iOS3 cihazlarından mobil baskı ile işin gerektirdiği her yerden baskı alabilir.

WF-C21000, WF-C20750 ve WF-C20600, Epson'un ücretsiz bulut tabanlı yazıcı filosu yönetim aracı Epson Remote Services ile uyumludur ve iş ortaklarına servis desteğini ve operasyonel verimliliği iyileştirmeye yardımcı olmak için Epson yazıcı faaliyetleri hakkında kapsamlı bilgi sağlar.

Cpf_Workforce_11218612021_