Haber ve Duyurular

Epson, İş Akışını Kolaylaştırmak için Güvenilir Belge Tarayıcılarla Finans Kuruluşlarına Destek Sağlıyor

Mevcut ortamda, finansal kurumlar, çalışan ve müşteri sağlığı ve güvenliğini sağlamak için uzaktan bankacılık uygulamalarına hızla adapte olmalıdır. Pek çok birey ve küçük işletme için kurye ve kargo hizmetleri, perakende bankalar ve kredi birliklerindeki günlük etkileşimin yeni standardı haline geldi. Operasyondaki değişiklik, finansal kurumların belgeleri işleme ve işlemlerin elektronik kaydını verimli bir şekilde sağlama talebini arttırmıştır. Çalışanlar için zaman tasarrufu sağlayan Epson bu ihtiyacı karşılamak için uygun maliyetli belge tarama çözümleri sunar.

Boston Consulting Group (BCG) tarafından yapılan yakın tarihli bir ankete göre, müşteriler geleneksel şube bankacılığından çevrimiçi ve mobil hizmetlere geçiş yapıyor. Bununla birlikte, bazıları çevrimiçi bankacılığa geçebilse de, çoğu kişi hala şube içi yardıma ihtiyaç duyuyor. Bankacılık uzmanlarının kredi, ipotek ve borç erteleme kayıtlarını ve başvurularını işlemesi. Ayrıca, Bordro Koruma Programı kredilerinin artık küçük işletmelere de sunulmasıyla birlikte, finans kuruluşlarının belgeleri işlemesi için artan bir ihtiyaç var.

Taleblere zamanında yetişmek ve müşterileri zamanında desteklemek için, finansal kurumların çeşitli şekil ve boyutlardaki çok sayfalı belgeleri işlemek için sağlam bir kağıt işleme sistemine sahip olması kritik öneme sahiptir. Sıkıcı ve zaman alıcı manuel veri girişini ortadan kaldıran Epson belge tarama çözümleri, binlerce kağıt tabanlı belgeyi hızla dijitalleştirmeye yardımcı olur ve bunun sonucunda müşterileri hızlı ve verimli bir şekilde destekler.

Epson America Tarayıcılar grup ürün müdürü Carrie Fox, "İş yeri gelişmeye devam ederken, Epson işgücünü güvenli, sağlıklı ve üretken tutmaya yardımcı olan teknoloji çözümleri sağlıyor" diyor. "Epson belge tarama çözümleri, manuel süreçleri ortadan kaldırmaya yardımcı olan güçlü ve güvenilir özellikler sunarak finans kurumlarının bu zorlu dönemde müşterilere ihtiyaç duydukları kaynakları verimli bir şekilde sağlamalarına olanak tanıyor."

Epson'un taşınabilir, masaüstü ve çalışma grubu belge tarayıcıları portföyü, kullanıcıların çevrimiçi depolama hesaplarına, tarama yapmalarına ve belgelere neredeyse her yerden erişmelerine veya bunları paylaşmalarına olanak tanıyan OCR ve güçlü Belge Yakalama yazılımı ile donatılmıştır. Veznedarın çalışma alanı için ideal olan hızlı ve yerden tasarruf sağlayan DS-870, yüksek hacimli toplu tarama için tasarlanmıştır. Geniş formatlı DS-32000, yoğun ofislerde hızlı toplu tarama için uzun faturaları, hesap cüzdanlarını, çok sayfalı belgeleri ve kapalı zarfları barındıracak esnek besleme seçeneklerine sahiptir. Tüm Epson ticari belge tarayıcıları 3 yıllık garanti içerir ve çoğu Epson modeli, mevcut belge yönetim sistemleriyle uyumluluk için TWAIN ve ISIS® sürücüleri ile donatılmıştır.

<strong class=EpsonScan_1412141592020_" src="https://www.cpf.com.tr/img/EpsonScan_1412141592020_.jpg" style="border:0px solid;margin:0px;" />