Haber ve Duyurular

Epson, Yenilikçi Üretkenlik Araçlarıyla Hibrit Çalışma Ortamlarına Geçişi Kolaylaştırıyor

Hem profesyonel hem de kişisel düzeyde, insanların çalışma ve öğrenme sistemlerinin çok kısa bir süre içinde dramatik bir şekilde değiştiğini inkar etmek mümkün değil. Şirketler kapılarını güvenli bir şekilde yeniden açmaya başlasa bile, yüzde 74'ü bazı çalışanlarının kalıcı olarak uzaktan çalışmasına izin verecek şekilde değişikliklere yöneliyor. Lokasyondan bağımsız olarak üretkenliği sağlamak için, sektör daha fazla hibrit işyerlerine doğru ilerlerken, çalışanların mevcut araçlara doğru ve kolayca erişmesi önemlidir. İnsanların bu "yeni normal" çalışma ortamına adapte olmalarına yardımcı olmak için Epson, stresi azaltmaya ve evde kurdukları sistem içerisinde daha fazla üretkenlik sağlamaya yardımcı olmak için oldukça güvenilir ve yenilikçi teknolojiler sağlar.

Epson Amerika, Kuzey Amerika Tüketici Satış ve Pazarlama başkan yardımcısı Mike Isgrig, "Ev tabanlı iş stresinden kurtulmanıza yardımcı olacak yüksek kaliteli teknoloji ve araçlarla bu geçişi kolaylaştırmaya yardım etmek istiyoruz." mesajı ile bu konudaki yönelimlerin altını çiziyor.

İnsanlar çalışma ve öğrenmenin yeni yollarını araştırırken Epson, üretkenliği korumaya ve aynı zamanda eğlencenin tadını çıkarmaya yardımcı olacak çeşitli çözümler sunar:

EcoTank® Kartuşsuz Yazıcılarla Mürekkep Sorununu Ortadan Kaldırın: İş tekliflerinin basılmasından ders planlarına ve ev ödevlerine kadar, bu zamanlarda evdeki herkesin endişelenmek isteyeceği son şey mürekkebin bitmesidir. Neyse ki, EcoTank ET-4760 kartuşsuz hepsi bir arada Supertank yazıcı, kutusunda 2 yıla kadar mürekkeple ve her bir yedek mürekkep setiyle birlikte gelir. Bu yedek mürekkep setleri, yedek mürekkep kartuşu satın alma ihtiyacını ortadan kaldırarak kolaylık sağlar. Son dakikada bir mağazaya gidip uzun kuyruklarda beklemenin zahmeti yerine doldurması kolay, büyük boy mürekkep tankları ve düşük maliyetli yedek mürekkep şişeleri ve mürekkep kartuşları ile yüzde 90'a varan tasarruf ile ailedeki herkese sıfır kartuş israfıyla renkli baskı özgürlüğü olanağı sağlar. PrecisionCore Heat-Free TechnologyTM ile güçlendirilen bu tam özellikli Supertank yazıcı, insanların üretken kalmasına ve önemli olana odaklanmasına yardımcı olmak için kablolu ve kablosuz bağlantıya da sahiptir.

Belge Tarayıcılarla Evrak İşlerini ve Dosya Paylaşımını Kolaylaştırın: WorkForce® ES 500WR makbuz ve belge tarayıcı, profesyonellerin çeşitli kağıt belgelerinin doğrudan akıllı telefon, tablet, bilgisayar, Dropbox ve Google Drive gibi çevrimiçi bulut depolama hesaplarına kablosuz olarak taramasına yardımcı olur. ES 500WR, faturalar, gider raporları, makbuzlar, iş ve kimlik kartları ve 21,5 x 609 cm'e kadar tüm belgeleri hızlı bir şekilde dijitalleştirmek ve düzenlemek için ofis belge tarayıcısına erişim eksikliği de dahil olmak üzere evden çalışan profesyonellerin temel sorunlarını ele alır. ES-500WR, 50 sayfalık otomatik belge besleyicisi ve dakikada 35 sayfaya varan hızlarla belge yığınlarınızı kontrol etmenizi sağlar. Ürünle birlikte verilen Epson ScanSmart Accounting Edition yazılımı, makbuzlardan önemli verileri otomatik olarak çıkarır ve sınıflandırır. Tescilli yazılım, profesyonellerin finans verilerini QuickBooks®, TurboTax®, Quicken® ve Excel gibi üçüncü sınıf yazılımlarla kolayca düzenlemelerine ve aktarmalarına olanak tanır. Ayrıca, abonelik gerektirmeyen ücretsiz PDF yazılımı da dahil olarak taramaların aranabilir ve düzenlenebilir PDF'ler haline gelmesine imkan sağlar.

Epson Projektörlerle Büyük Ekran Görüntülemeyi Eve Taşıyın: Epson, aile film gecelerinden gelişmiş Zoom toplantılarına kadar, kapsamlı taşınabilir iş ve ev projeksiyonu çözümleri yelpazesi sunar. Çok yönlü mini lazer teknolojisinden sürükleyici 4K PRO-UHD deneyimlerine kadar Epson projeksiyon cihazları, net, okunması kolay sunumlar yapmanıza yardımcı olur. Son teknoloji video kalitesi ile film izlemeyi keyifli hale getirir. Yenilikçi 3LCD teknolojisi, sağlam bağlantı seçenekleri ve yüksek renk parlaklığı sunar. Hemen hemen her duvara yansıtma özelliği sayesinde aileler, küçük bir dizüstü bilgisayar ekranında veya cep telefonunda çalışmak yerine, ışıklar açıkken bile 4 metreye kadar çok daha büyük bir izleme deneyimine sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilir.

Makale_1159441882020_