Çevre Duyarlılığı

Geri dönüşümün çevreye olan yararları konusunda bilinçli olan firmamız, yapılacak küçük değişiklikler ile de her şirketin ufak bir duyarlilik ile yasadığımız bu güzel dünyamız için bir fark yaratacağını düşünüyor ve bu konuda herkesin en az bizim kadar hassas olmalarını istiyoruz.

CPF olarak imkânlarımızın el verdiği dereceye kadar bu konuya dikkat ediyor ve çevre duyarlılığımızı, çalışmalarımızda göstermeye çalışıyoruz. Bu davranışın ve duyarlılığımızın başkalarına da örnek olmasını diliyoruz.

Sizde kâğıt, plastik ve metal atiklerinizi ayırarak onları tekrardan doğaya kazandırabilirsiniz. Yapacağınız bu ufak adim ile size ve doğaya olan geri donuşumun ne kadar büyük bir adim olduğunu fark edeceksiniz.

Bu amaçla şöyle sıralayabiliriz:

Parçaların geri dönüşümünü sağlamak,
Atık toner miktarının azaltılması,
Enerji ve toner kullanımında tasarruf tedbirleri,
Geri dönüştürülebilir ürünlere ağırlık vermek,
Kâğıt, plastik ve metal ürünlerin geri donuşumunum sağlamak.

Şirket olarak bu anlayışı çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve müşterilerimize de önemsetmek, çevreye olan duyarlılığımızın bir yansımasıdır.

Yaşayabileceğimiz başka bir dünya olmadığına göre, hem bireyler olarak hem de toplumun birer parçası olan işletmelerin çevreye duyarlı olmalarını dileriz.