Çevre Duyarlılığı


Geri dönüşümün çevreye olan yararları konusunda bilinçli olan firmamız, yapılacak küçük değişiklikler ile de her şirketin ufak bir duyarlılık ile yaşadığımız bu güzel dünyamız için bir fark yaratacağını düşünüyor ve bu konuda herkesin en az bizim kadar hassas olmalarını istiyoruz.

CPF olarak imkânlarımızın el verdiği dereceye kadar bu konuya dikkat ediyor ve çevre duyarlılığımızı, çalışmalarımızda göstermeye çalışıyoruz. Bu davranışın ve duyarlılığımızın başkalarına da örnek olmasını diliyoruz.

Siz de kâğıt, plastik ve metal atıklarınızı ayırarak onları tekrardan doğaya kazandırabilirsiniz. Yapacağınız bu ufak adım ile size ve doğaya olan geri dönüşümün ne kadar büyük bir adım olduğunu fark edeceksiniz.

Bu amaçla şöyle sıralayabiliriz:

Parçaların geri dönüşümünü sağlamak,
Atık toner miktarının azaltılması,
Enerji ve toner kullanımında tasarruf tedbirleri,
Geri dönüştürülebilir ürünlere ağırlık vermek,
Kâğıt, plastik ve metal ürünlerin geri dönüşümünü sağlamak.

Şirket olarak bu anlayışı çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve müşterilerimize de önemsetmek, çevreye olan duyarlılığımızın bir yansımasıdır.

Yaşayabileceğimiz başka bir dünya olmadığına göre, hem bireyler olarak hem de toplumun birer parçası olan işletmelerin çevreye duyarlı olmalarını dileriz.