Yazılımlar

PrintAlerts


Bilgisayar ağınızdaki her marka yazıcı ve çok fonksiyonlu fotokopi makinelerini kontrol edebileceğiniz bulut tabanlı yazıcı filosu kontrol yazılımını hizmetinize sunuyoruz.


Günümüzün işletmelerinde dağınık yapıda birçok yazıcı ve çok fonksiyonlu fotokopi makineleri network sistemi içerisinde çalışmaktadır.

 Bu cihazların sarf malzemelerini, sayaçlarını takip etmek, biten sarf malzemelerini ilgili firmalara sipariş vermek bilgi işlem birimlerinin çok fazla zamanını almakta ve doğru şekilde çalışmayan cihazlar çalışanların performansını düşürerek iş kaybına neden olmaktadır. Ayrıca yazıcıların sistem içinde uygun şekilde kullanıldıklarının ve performanslarının takip edilmesi de doküman akışının uygun şekilde devam etmesi için çok önemlidir.

-          PrintAlerts bulut tabanlı network yazıcı ve çok fonksiyonlu fotokopi makinelerini izleyen bir sistemdir. Çalışması için özel bir platform gerekmez, Windows, Mac, Unix platformlarında çalışabilir.

-          PrintAlerts Gestetner markalı yazıcı ve çok fonksiyonlu ürünler ile birlikte her marka networke bağlı cihazı da kolaylıkla izleyebilmektedir.

-          Cihazları izlemek için özel bir kullanıcı programı gerektirmez. İnternete erişilebilen her yerden cihazları kontrol edebilmek mümkündür.

-          PrintAlerts cihazlardaki sarf malzeme seviyelerini sürekli olarak kontrol ederek belirli seviyelere düştüğünde otomatik olarak servis sağlayıcı firmaya mail ile bilgi vererek cihazların sürekli çalışır durumda olmalarına yardımcı olur.

-          PrintAlerts cihazlarda değiştirilen sarf malzemelerin kaydını tutarak raporlar böylece sistem içinde baskı maliyetlerini kontrol altında tutmanıza yardımcı olur.

-          PrintAlerts içinde sunulan özelikler sayesinde sistem içerisinden arıza veren bir cihaz ile ilgili arıza kaydını oluşturabilir ve arızayı takip edebilirsiniz.

-          PrintAlerts ile dağınık yapıda bile olsa tüm filodaki cihazların sayaçları, sarf malzeme sarfiyatları otomatik olarak raporlanarak kontrol edilebilir.

Konu ile ilgili bilgi almak için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.